Napsali o nás

Petr:

Chci vám poděkovat za naprosto skvělou aplikaci. Pracuji v IT, takže snad mohu dostatečně fundovaně ocenit, jak dobře vám to funguje. Odbornou angličtinářskou rovinu nejsem schopen zcela posoudit, ale čerpám z ní, co to dá a jsem velmi spokojen. Takže: well done, guys and gals :-)

26. 4. 2019
Zdeněk:

Chci opravdu pochválit, že aplikace je fakt skvělá, máte to vymakané ze všech stran, i když ji teprve poznávám. Nejdřív jsem chtěl vyzkoušet jen Help for English zdarma, ale asi jsem dobře udělal, že jsem se vrhl rovnou na EnglishMe. Výukový plán se mi líbí, taktéž košík a statistika, kde lze všechno sledovat. Na rozdíl od učebnic mi připadá, že používáte více věty „ze života“, které bych opravdu mohl použít, což mi dosud hodně chybělo.

13. 9. 2017
Jarka:

Vaše English me nemá chybu, lepší program na procvičování angličtiny jsem zatím nenašla.

13. 6. 2017
Jaroslav, Slovensko:

Rád by som pochválil celý tým English me za každodennú vynikajúcu prácu na mojom a našom obľúbenom programe na výučbu anglického jazyka, ktorý používam denno denne. Za 10 mesiacov som sa vďaka Vám naučil viac ako za 6 rokov angličtiny v škole.

12. 2. 2017
Helena:

Fantastická aplikace, která dnes a denně pomáhá mé dyslektické dceři zvládat světový jazyk. Díky vám všem, opravdu moc a moc.

26. 1. 2017
Martin Culek:

Rád bych Vám také dal zpětnou vazbu na Váš výukový program, který jsem objevil naprostou náhodou. Jsem doma se sádrou na noze a celé dny si doslova užívám učení v EM. Za největší přednosti pro samouka považuji zkoušení na přeskáčku a především trénování psané podoby slov (bez otravného vyslovování písmenek, jak jdou za sebou a následné kontroly, jestli jsem to řekl správně). Oceňuji také fonetický přepis a možnost poslechnout si anglické znění slova resp. věty. Od ledna budu mít výuku AJ v práci a už se těším, až si budu slovíčka od lektora sázet do okruhů a trénovat je v EM.

6. 11. 2016
Kateřina:

Hezký den, problém nemám žádný. Jen vám chci poblahopřát k pedagogickému úspěchu, neboť jsem se po asi roce vaší výuky odvážila jakožto matikář na SŠ přighlásit na Erasmus na CLIL do Anglie. Nejenže jsem to přežila, ale opravdu jsem se domluvila všude a se všemi jak bylo potřeba. Byly to nádherné dva týdny a bez vaší pomoci bych o nich nemohla ani uvažovat.

30. 8. 2015
Jiří:

Váš výukový program používám již druhým rokem a jsem s ním velmi spokojen. Přiznám se, že nevím, co v něm zlepšit. Vyhovuje mi tak, jak je. I do budoucna bych ji rád ke svému studiu používal. Pokud mne něco napadne, rád napíši.

Děkuji za Vaši práci a přeji Vám, aby Vás tato práce i nadále bavila a přinášela Vám uspokojení

20. 10. 2014
Alena:

Již poněkolikáté jsem si předplatila Váš výukový program English Me, což už samo o sobě značí moji spokojenost. Jediné co bych vytkla při zkoušení slovíček je nemožnost využít synonym. Test vždy vyžaduje jen to určité slovo, byť mě pochválí za to, že zadané slovíčko je uvedeno správně :-) . Nicméně jeho přínos pro rozšíření mých znalostí angličtiny je nezměrný (včetně stránek Help for English). Moc Vám fandím a děkuji, že jste…

29. 9. 2014
Hana N.:

Dobrý den, vaše stránky mi velmi vyhovují. Zaměřuji se hlavně na procvičení slovní zásoby. Jediný problém vidím v sobě, protože bych měla angličtině v jakékoliv formě věnovat více času. Díky za všechny vaše skvělé projekty.

29. 9. 2014
Jaroslav, Dačice:

Váš program je výborný, jsem neustále samouk začátečník a špatně věkový(55let) na učení cizího jazyka, ale s Vaším programem mne zase začalo bavit učit se anglicky.

28. 9. 2014
Jana O.:

Děkuji za váš program ve kterém malými krůčky postupuji ve výuce angličtiny. Zakoupila jsem si předplatné podruhé právě z toho důvodu, že mě vyhovuje vnímání všemi smysly při učení slovíček, neustále opakování slovíček a všech výukových materiálů dokud se je nenaučím.

26. 9. 2014
Přemysl:

Málokdy píši reakci na produkty, ale v tomto případě chci udělat výjimku.

Chtěl bych celý kolektiv, který připravuje jak Help For English, tak i English Me velmi ocenit. Odvádíte skvělou práci a vlastně rozšiřujete povědomí o jazyce, který dnes není možno ignorovat, neboť se stal globálním dorozumívacím prostředkem. A také z řad učitelů, od kterých jsem slyšel rovněž chválu, neboť se odvolávají při zadávání úkolů a nebo při doplňkovém studiu svých žáků právě na vaše stránky.

Vaše programy mi velmi vyhovují a to jak schema English Me, tak i Help For English. Asi bych sotva měl nějaký tip na to, jak stránky či program ještě více vylepšit. Je znát, že je připravován profesionály, lidmi kteří vědí, o čem chtějí psát.

24. 9. 2014
Martina:

S English Me jsem byla spokojena. Sama doučuji angličtinu a hledala jsem nějakou inspiraci pro své žáky – vesměs začátečníci a mírně pokročilí. Myslím, že jednoduchá cvičení s opravou a vysvětlením je to právé a ráda Vaše stránky dále doporučím. Taktéž dost často nahlížím na helpforenglish. Jsou skvělé.

Děkuji za inspiraci a přeji spoustu spokojených uživatelů.

5. 7. 2014
Jindřich:

Chtěl bych Vám co nejsrdečněji poděkovat za velice užitečnou aplikaci English Me, ale i za internetové stránky Help for English. Anglicky jsem se začal učit přibližně před 6 lety, když jsem si zakoupil notebook a začal jsem užívat internet. Nejprve jsem se snažil učit z internetu (Vaše stránky jsem však ještě neznal). Několik roků po sobě jsem absolvoval v době dovolené jazykové kurzy v zahraničí. Angličtinu jsem si, dá se říci, zamiloval. Bohužel je to ale pouze můj koníček, na který mi nezbývá mnoho času. Také mi chyběla příležitost jazyk aktivně procvičovat. Jsem vlastně takový chronický začátečník. Proto jsem velice přivítal Vaši aplikaci English Me a ihned jsem si ji na rok předplatil. Mám chytrý telefon, a mohu tedy procvičovat, jak jen mi to čas dovolí (snažím se každý den alespoň chvíli, i když to je většinou v noci a já u toho usnu). Věřím, že se mi s Vaší pomocí podaří stále více se v angličtině zdokonalovat a zaznamenávat určité pokroky.

14. 4. 2014
Helena:

English Me je skvely program a za jeho vytvoreni mate muj obdiv.

To,ze jsem ho zatím pouze vyzkoušela,nez­namena,ze by mi nevyhovoval,naopak, doporucuji ho svým znamym a nechavame ho z casovych duvodu na prázdniny,kdy snad bude vic volna.Ani na zkusebni verzi jsem nemela moc casu,jen jsem nektere testy rychle proletela.Ale je mi jasne,ze je lepsi nez většina ucebnic a da se s jeho pomoci znalost Aj opravdu zlepsit.

Az budu mit vic casu,urcite se zapisu.

Dekuji za vasi praci a ze jsem mela moznost si testy vyzkoušet.

14. 4. 2014
Gabriela:

Děkuji Vám, že něco takového funguje. Velmi mi to pomáhá a doporučuji to všem. I je velmi příjemné, že si to můžeme na týden vyzkoušet zdarma a rozhodnout se podle kvality. Mé hodnocení je velmi pozitivní a budu Vaší stálou studentkou. Protože nikdo není dokonalý a mám se co učit. A dělám to ráda. Mějte se a ještě jednou díky.

9. 4. 2014
Libuše:

S Vaším úžasným výukovým programem Englishme se těším téměř rok a ráda jsem si tuto radost pořídila i na dalších 12 měsíců. Učit se s tímto programem je opravdu velmi příjemné.

Přeji Vám spoustu dobrých nápadu, dostatek zdraví a spokojenosti z Vaší práce.

8. 4. 2014
Yvona:

Mohu napsat jediné – je to prostě super způsob výuky angličtiny. Cena předplatného je nesrovnatelně nízká oproti všem drahým učebnicím a nekvalitním lektorům. Jsem opravdu nadmíru spokojená a všem, kteří se učí angličtinu ji doporučuji.

19. 3. 2014
Gabina:

Program english me je velice dobrá pomůcka k zapamatování a procvičování slovní zásoby. Líbí se mi způsob výuky slovíček. Kombinace psaní a poslechu je ideální k zapamatování, stejně tak, že se chybně napsaná slovíčka po čase opakují. Bohužel jsem se nedostala dál než přes slovní zásobu, z důvodu nedostatku času. Program se mi moc líbí.

19. 3. 2014
Jana:

Vaším programem jsem zcela nadšená. Mohu jej využívat kdekoli, mám okamžitou zpětnou vazbu, jak jsem pokročila a výukový plán je sestavený tak, abych procvičovala různé oblasti. Zatím jsem neobjevila nic, co bych chtěla vylepšit, tedy krom mé angličtiny.

19. 3. 2014
Milan:

Aplikace mě velmi mile překvapila, až jsem se od ní nemohl odtrhnout. 

Zde zmiňuji co mě zaujalo a nejen to, je toho víc.

 • Není to jen software, který máte na PC, ale že lze si to zapnout, kdekoliv přes web rozhraní.
 • Není to jen klasické učení slovíček a fajn je to, že ty slovíčka musí člověk i psát, jelikož jsem zjistit, že vím, jak se to řekne, ale s písemnou formou to bylo horší. 
 • Anglická výslovnost vs Americká.
 • Neustálé opakování slovíček, které člověk nezná, do té doby než si je zažije.
10. 1. 2014
Lucie:

Vaše výuková aplikace se mi opravdu líbí. Hlavně pro okamžitou zpětnou vazbu u jakékoliv zvolené činnosti (včetně výkladu proč je má odpověď špatně) a také proto, že všechny příkladové věty jsou přeloženy, takže nemusím vynakládat energii na vyhledávání slov nebo větných spojení, která neznám nebo si jimi nejsem jistá. Je toho samozřejmě víc, co se mi líbí, ale toto je pro mě tím nejdůležitějším.

3. 12. 2013
David:

Musím s obdivem pochválit efektivitu učení slovíček a zároveň, správné psaní gramatiky a správnou výslovnost. Včera v noci jsem se naučil slovíčka, se kterými jsem zápolil čtrnáct dní. Teď si je pamatuji a dovedu i správně zapsat. Díky

23. 11. 2013
Broňa:

Na Vašich stránkách jsem opravdu nenašla žádnou chybu. Stránky English Me a Help For English mi pomáhají dopochopit to, co mi uniká v kurzu na který chodím 2× týdně. Bez procvičování a drilů bych byla úplně vedle. Je to fakt paráda, jsou to dobře investované peníze. Jen tak dál. Jediné co pro Vás můžu udělat je to, že Vás všem doporučuju. (Už lezu všem známým na nervy)

Ještě jednou děkuju a přeju hodně,hodně,hodně úspěchů.

18. 11. 2013
Peter, 31r, Bratislava:

+ náhodne generovaný výučbový plán v danej úrovni
+ možnosť zostaviť si vlastné lekcie
+ možnosť opakovať len problematické slovíčka
+ online prístup bez nutnosti inštalácie, PC, tablet
+ rozne možnosti nastavenia, individualna výučba

– len v českom jazyku
- nemožnosť historického zoradenia prebaratých lekcii a ich opakovanie od najstaršej

9. 11. 2013
Michal:

Aplikace Englishme je velmi šikovná webová aplikace a proto ji doporučuji všem co si chtějí rozvíjet či udržet slovní zásobu.

7. 11. 2013
Libuše, Žatec:

Výukovou aplikaci English Me používám s velkým potěšením denně. Před sedmi lety jsem se začala učit angličtinu s pomocí Vašeho úžasného programu Help for English. Je mi 67 let a 3× týdně chodím na hodinu angličtiny. English Me mně pomáhá zejména s procvičováním slovíček. Se zájmem sleduji své výkony ve statistice. S Vaší pomocí se mi angličtina stala velkou radostí. Prostřednictvím Vašich stránek jste mými každodenními přáteli,děkuji Vám, nechť se Vám i nadále daří.

8. 10. 2013
Věra, Vyškov:

English Me mi poradil kamarád na kurzu angličtiny, předplatné jsem využila o letních prázdninách – v okurkové sezóně, abych se udržovala v bdělosti.

Je to pro mně dobrý společník, děkuji!

5. 10. 2013
Jiří Urbánek, Ostrava, 56 let:

Aplikaci EnglishMe jsem objevil nedávno když jsem procházel stránky Help for English. Už několik let používám na procvičování slovíček a frází aplikaci (?) do které musím doplňovat obsah sám, což je sama o sobě dosti otrocká práce. Připravené lekce pro (?) jsou jen v angličtině a pro mou úroveň věčného začátečníka nemají patřičnou zpětnou vazbu. Aplikace EnglishMe jsem si předplatil již po třech dnech zkušební, bezplatné lhůty.

Nejdříve shrnu klady aplikace:

 • jednoduché a přehledné prostředí, aplikaci používám na iPadu mini a zatím nemám k ovládání a vzhledu žádnou námitku
 • perfektní procvičování slovíček s výslovností, obrázkem a použitím slovíčka ve větách. Používám procvičování se zápisem slov z klávesnice a zdá se mi, že takhle mi slovíčka lépe zapamatuji
 • v doplňovacích testech jsou perfektní vysvětlivky ke správné i chybné odpovědi
 • absolutní nezávislost na používaném zařízení
 • aplikace není zadarmo, což možná zní divně, ale i to mne nutí pravidelně se učit a nevyhazovat své peníze oknem

Zápory aplikace:

 • celkem mi vadí nemožnost používat synonyma, aplikace po mně chce vždy jen to slovo, které je mi nabízeno k překladu. Neumím posoudit zda je to dobré nebo ne,ale už to beru jako fakt
 • při rychlém psaní se občas překlepnu a tím si snižuji rating, možná by nebylo od věci tohle vyřešit

Po zhruba měsíci používání mohu konstatovat, že tato aplikace bude patřit k mým pravidelným denním společníkům. Vzhledem k mému věku se už asi nenaučím perfektně anglicky, ale věřím, že nějaké zlepšení určitě nastane. Do budoucnosti bych v aplikaci uvítal automatické generování testování slovíček, kde by se přidávala jen problematická a velmi problematická slovíčka. Tato možnost tam už sice je, ale musí se vždy navolit ručně. Představuji si to tak, že po přihlášení se mi hned nabídnou k testování tato slovíčka. Dále bych uvítal stažení vybrané části slovíček nebo testů pro pozdější použití off-line v místech bez signálu.

3. 10. 2013
Jana, Mělník, 71 let:

Jsem moc ráda, že mohu užívat Vaši výukovou aplikaci English Me. Pro mne je to něco zcela nového a vynikajícího. Mohu studovat doma a hlavně podle svých schopností. Jsem stálý začátečník – samouk. Díky Vašemu programu se pro mne stala výuka jednodušší.

Mohu si nastavit výukový plán, který se snažím každý den procvičovat. Gramatika je vysvětlena vynikajícím způsobem, takže to každý musí pochopit. Dělám ráda doplňování vět i testy. Vždy to však nedopadne dobře. Proto to ale procvičujeme. Časem se to určitě zlepší. Učení slovíček je však pro mne horší. Zjišťuji, že to není jako za mlada. Dá mi to víc práce.

Díky Vaší výukové aplikaci English Me, doufám, že se mi podaří zvládnout Angličtinu alespoň pasivně. Snažím se číst jednodušší knížky. Mluvit se mi naučit nepodaří, protože se stydím mluvit špatně. Raději mlčím.

Moc děkuji možnost se učit.

3. 10. 2013
Václav:

Jsem za aplikace AppEnglishMe.cz velice rád. Dříve bylo pro mě studium jazyků peklo. Naučit se pár desítek slovíček do školy a za pár dní jsem z nich nic neuměl. Nyní se rychle potřebuji naučit anglicky. Zatím v aplikaci využívám jen učení slovíček, ale za měsíc jsem jich zvládl rovnou tisícovku! To bylo pro mě neuvěřitelné zjištění. Slovíčkům jsem se věnoval pár desítek minut po práci a přesto to šlo. – Mockrát autorům děkuji, že tuto aplikaci udělali.

3. 10. 2013
Jana:

chtěla bych tímto poděkovat za skvělý program, který je pro mne neocenitelný především při výuce slovíček, je skvělé, že si mohu vytvořit vlastní soubor slovíček nebo si je stáhnout z helforenglish.cz.

3. 10. 2013
Jana, Letohrad:

S výukovou aplikací English me jsem velice spokojena. Beru to spíše jako zábavu než učení. Dříve jsem používala ještě od vás zakoupený program Language LaB a Smart tests, ale od té doby, co jsem si zakoupila předplatné na vaši novou aplikaci English me, už se ke starým programům nevracím, protože nyní mám vše pohromadě i se statistikou, což velice oceňuji. Za velké plus považuji také košík, do kterého si vkládám nová slovíčka z příkladových vět. Je to opravdu skvělý program, který si užívám skoro každý den.

3. 10. 2013
Pavel, Praha, 34:

Aplikace English Me! je užitečný nástroj, se kterým jde učení angličtiny příjemně hravou formou rychle dopředu a studenta žene k tomu, dát si další dávku slovíček nebo si vyzkoušet test. Občas si jí musím doslova zakazovat a věnovat se svojí práci.

3. 10. 2013
Láďa:

English Me je velmi pěkná webová aplikace, která umožňuje učit se nová slovíčka a na vzorových větách si vyzkoušet gramatiku. Každému doporučuji, aby si tuto aplikaci vyzkoušel minimálně na týden zdarma. Moc se mi líbí a rozhodně ji budu používat dále. Jakmile jsem English Me objevil, hned jsem to ukázal přátelům a všem se moc líbí. Přeji hodně úspěchů při studiu AJ.

3. 10. 2013
Jana, 22 let, Brno:

Výukovou aplikaci English Me využívám přibližně čtvrt roku. Proč jsem u toho vydržela tak dlouho? – Mou motivací byla potřeba vylepšit si aktivní znalost angličtiny, převážně rozšíření slovní zásoby. V tomto ohledu jsem s English Me naprosto spokojená – denně se naučím přibližně 60 nových slovíček, doplněných výslovností, a ta, která mi nejdou, si zopakuji v příštích dnech znovu. Navíc si mohu procvičovat i gramatiku v krátkých testech. Prostor k vylepšení vidím snad jen v dalším navýšení úrovně angličtiny.

3. 10. 2013
Michal (30), Zlín:

Jsem uživatelem předchozích programů Word Manager a Smart Test a popravdě jsem byl skeptický k projektu English Me, protože prakticky sdružuje funkce obou předchozích programů. Mýlil jsem se. Program mě ve zkušební době nadchl natolik, že jsem jej ihned zakoupil. Velice oceňuji výukový plán, který komplexně procvičuje a motivuje se zdokonalovat. Užíváním programu Word Manager jsem citelně zlepšil svoji úroveň angličtiny. Už se těším, kam mě posune English me.

3. 10. 2013
Lenka, ze Šumperska, věk 37:

Dobrý den, vaše výuková aplikace je dobrá, jsem s ní spokojená. Na začátku nebo i v průběhu by se mohly vybrat slovíčka buď z anglické nebo americké angličtiny, protože třeba já upřednostňuji verzi anglickou. Potom by možná bylo lepší při nastavení zkoušení slovíček z angličtiny do češtiny, aby se tam ty slovíčka psala.

3. 10. 2013
Klara:

S aplikaci jsem velice spokojena a svym znamym, kteri chteji anglicky jazyk vylepsovat, ji vrele doporucuji a vraci se mi jenom dobre zpetne vazby.

Dlouho jsem hledala nejaky podobny program a s englishme.cz jste predcili moje ocekavani. Jde videt, ze na aplikaci pracujete – ocenuji statistiky a rychle doplneni slovicek, pokud o ne zazadam v ramci vytvoreni sve vlastni lekce.

Libi se mi Vas pristup – na kazdy dotaz ci prosbu reagujete a me osobne jste zatim vyhoveli uplne ve vsem.

Jedine, co se me dokaze opravdu nastvat je hlaska „slovicko je spravne, ale system ocekaval jinou odpoved“ nebo take, ze system nebere v potaz ani preklepy, ktere se mi stavaji celkem casto. To jsou spise ale moje osobni pripominky, jinym to muze vyhovovat:))

3. 10. 2013
Anonymní uživatel:

S výukovou aplikací English Me jsem velice spokojená. Dobře se mi z ní učí, je sice placená, ale částka, kterou je nutno uhradit je velice dobrá. Výhodou je, že se můžete učit kdy chcete, nejste vázání smluveným časem s nějakým učitelem, který má na vás čas nejvýše jednou týdně a účtuje si 200 Kč na hodinu. Tady zaplatíte 790 Kč za rok a můžete se učit kolik hodin denně nebo týdně chcete, to už je na vás. A pokud se vyskytne v systému nějaká i drobná chyba, stačí ji nahlásit a autoři jí do 24 hodin vyřeší. English Me určitě doporučuji.

2. 10. 2013
L.Vlachová:

English Me mám předplacené od dubna tohoto roku, Language Lab několik let. Přes skvělý program, který na mně bohužel nezanechal žádné stopy, ne vaší vinou, zůstávám „věčným začátečníkem“ , což svádím na pokročilý věk (43). Ale i přes absenci jakéhokoliv pokroku, mně Váš program přináší radost a naději, že aspoň něco dělám pro své zbývající mozkové závity. A souhlasím s Vaším mottem: " Slova jsou myšlenky..... bez nich myslet nemůžeme". Ještě jednou dík, jste opravdu skvělí.

2. 10. 2013
Nikola:

Keďže som v maturitnom ročníku hľadala som možnosti ako svoju angličtinu do blížiacej sa maturity vylepšiť. English Me! odporúčam (nielen) všetkým budúcim maturantom. Ide o skvelú online aplikáciu, ktorá Vám pomôže zlepšiť sa, a to bez ohľadu na to, či ste úplný začiatočník alebo už viac pokročilý. Pozitívne hodnotím skúšobnú 7-dňovú lehotu a všetky funkcionality, ktorých je čoraz viac. Nesmierne ma teší, že sa nezabudlo ani na Slovákov, a je možné platbu uskutočniť aj zo SR. Negatíva nemám, všetko nové, čo v English Me! pribudne, má dokáže prekvapiť a dodať mi ďalšiu chuť do učenia. Uvítala by som možnosť spojiť si na skúšanie viac lekcií. Aplikáciu rozhodne odporúčam predplatiť!

2. 10. 2013
Stáňa. 46let, Třinec:

ve svém věku jsem začala studovat na vysoké škole, bohužel jsem ta generace, kteří jsme se na základní škole učili “PA RUSKI”, což logicky mi teď je k ničemu. Ruština se na mé škole nevede. Tak jsem byla nucena se doučovat. I když mám skvělou učitelku, ale nemůže se mnou trávit každý den a pracovně mi to taky nevychází. Navrhla mi stránky Helpforenglish.cz, která je zdarma, což mně mile překvapilo, v dnešní době je to docela unikát. A tak jsem plynule přešla na English Me. Jednou větou bych řekla, za málo peněz hodně muziky. Není, co bych tam nenašla. Nejvíce mi vyhovuje samostatné utváření lekce. Další pozitivum, na které jsem nedávno přišla a co mi docela chybělo, že se dá nastavit i zpětná vazba, z angličtiny do češtiny. Nemám sebemenší připomínky, možná časem přijdu na další vaše vychytávky. Za vaši práci Vám patří veliké díky.

2. 10. 2013
Honza, Kolín, 32 let:

výukovú aplikáciu English me! používám skoro denne. Chytilo ma to až tak po dvoch-troch mesiacoch. Čo sa týka vylepšení, tak by som uvítal viac anglickej výslovnosti. Myslím, že u nás vo firme a i v okolí, keď sa používa angličtina, tak v drvivej väčšine s anglickou výslovnosťou. V English me! je väčšinou americká a anglická u veľmi veľa slovíčkach chýba.

Ďalej si myslím, že veľmi veľa ľudí sa učí angličtinu kvoli práci. Čiže by sa hodili nejaké okruhy slovíčok/frází z tejto oblasti.

Ďakujem, s pozdravom,

9. 9. 2013
Helča:

Dobrý den, dávám si alespoň jednu lekci English Me denně, oceňuji to, že si je můžu upravovat (mazat notoricky známá slovíčka apod.), jen jsem ještě nepřišla na to, jak některé lekce ze svého seznamu vypustit. Velmi děkuji za tyto stránky.

9. 9. 2013
Romana, Otrokovice:

EM je moc povedný projekt – z veškerých výukových materiálů nejraději používám tenhle :-)

Největší klady vidím v tom, že mi vygeneruje lekci, ve které se prostřídá jak gramatika, tak i výuka slov. Mohu si přidat víc gramatiky nebo výuky slovíček ze samostatné nabídky, když mi to nestačí v lekci na ten den nebo mi něco obzvlášť nešlo. Snaží se pomáhat nápovědou, bodovým ohodnocením a srovnáním s ostatními – hned vím, jak si stojím.

9. 9. 2013
Petr, Plzeň:

vaše stránky mě velmi pomáhají ve výuce AJ. Zvlášť se mi líbí výuka slovíček a opakování problematických slovíček. Jelikož mám vizuální paměť, líbí se mi obrázky u jednotlivých slovíček.

Také výuka gramatiky pomocí testů s doplňováním a hlavně vysvětlení u správné odpovědi je skvělé. Možná by se hodil u procvičování i odkaz na stránky hfe kde je příslušné téma vysvětleno.

Ještě jednou díky za tyto stránky.

9. 9. 2013

(c) 2020 Vitware s.r.o. - www.englishme.cz | Napište nám - nahlásit problém nebo dotaz

Vyhledávání ve slovníčku ×

Slovíčko nebylo nalezeno