Jak si English Me objednat

Pokud jste se již do programu English Me zaregistrovali a jste přihlášeni, najdete na titulní stránce programu červené upozornění, které Vám říká, že používáte testovací verzi. Po kliknutí na modrý odkaz Zobrazit bližší informace se Vám zobrazí formulář pro objednání předplatného.

Pokud chcete objednat English Me pro sebe, vyberte Objednat pro tento účet. Pokud chcete English Me pořídit pro více uživatelů najednou nebo jako dárek někomu jinému, klikněte na Objednat předplacené kódy.

Pokud jste ještě nevyzkoušeli náš program v rámci sedmidenní zkušební doby zdarma, nejdříve se zaregistrujte pomocí e-mailu. Poté postupujte podle pokynů výše.

Předplatné si můžete také kdykoliv prodloužit, pokud kliknete na ozubené kolečko v pravém horním rohu obrazovky a zvolíte Předplatné.

Pokud při platbě předplatného zvolíte platbu kartou, předplatné Vám bude automaticky prodlouženo téměř okamžitě. Při převodu částky na účet Vám bude předplatné prodlouženo v momentě, kdy na náš účet budou připsány peníze. Dobu převodu nemůžeme nijak ovlivnit, může se tedy stát, že Vám předplatné nebude prodlouženo ještě v ten den, záleží vždy na dané bance, případně dni v týdnu. Pokud se Vám předplatné ale neprodlouží do tří pracovních dnů od zaplacení, kontaktujte nás prosím, aby nedošlo ke zbytečnému nedorozumění.