Napište nám

Pokud narazíte při používání naše programu na jakýkoliv problém či nejasnost, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře Nahlásit problém, který najdete na všech stránkách programu. Za Vaše připomínky jsme velmi rádi, chceme vědět, co Vás při práci s programem trápí a zajímá.

Funkce Nahlásit problém si zaznamená na jaké stránce byla odeslána, zjistí například jaké slovíčko nebo věta byla zobrazena. Díky této vlastnosti můžeme předejít různým nedorozuměním, které stránky, slovíčka či věty se daný problém týká, protože je vždy jednoznačně určena. Nahlášení problému ze stránky, které se problém týká nám ušetří spoustu času hledáním konkrétní části a tím i urychlit vyřešení problému.

Se svými dotazy či připomínkami se na nás můžete obrátit také prostřednictvím e-mailu, a to na adresu info@englishme.cz.

Vámi nahlášené problémy můžete snadno a pohodlně sledovat přes záložku Mnou nahlášené problémy v levém menu (ozubené kolečko), kde můžete vidět všechny problémy, které jste nahlásili a jejich aktuální stav. Přestože informace o řešení problému zasíláme e-mailem, občas se může stát, že skončí ve SPAMu, nebo nedorazí, proto můžete aktuální stav řešení problému sledovat i přímo v English Me.